Állás: Termékmenedzser – Tűzjelzők

A DSC Hungária Kft. 1998 óta a magyarországi biztonságtechnikai piac meghatározó szereplője. Biztonságtechnikai berendezéseket forgalmazó cégünkhöz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Termékmenedzser – Tűzjelzők

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 4 éves szakmai gyakorlat
  • Tűzvédelmi tervezői vizsga
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott tűzjelző és CO-rendszerek menedzselése
  • Leírások, engedélyek elkészítésében közreműködés
  • Vevőtámogatás
  • Árajánlatok készítése
  • Partnertalálkozókon előadások megtartása, aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Önéletrajzot küldeni itt lehet: http://www.dsc.hu/webpage/karrier

Vélemény, hozzászólás?